• O firmě

O firmě


 COMP SERVIS s.r.o.Vznik společnosti
Vznik společnosti je datován k listopadu roku 1994. Po založení převzala společnost COMP SERVIS poskytovaní služeb servisu personálních počítačů a sálového počítače výpočetního střediska ZVVZ a.s., které zajišťovala pobočka Kancelářských strojů České Budějovice.


Zaměření společnosti
Již od svého vzniku je zaměřena převážně na servis hardware. K mnoha dalším a velmi důležitým činnostem patří prodej výpočetní techniky, realizace a správa počítačových sítí. Naše nabídka je poměrně široká - PC postavené na přání zákazníka, PC komponenty, notebooky, značkové PC, servery, připojení k internetu, správa a konfigurace počítačových serverů a sítí. V poslední době firma rozšířila své portfolio služeb na poli software, konkrétně jde o  tvorbu a správu www, web design, tvorba programů na zakázku, aj.


Náš cíl
Od počátku se snažíme, aby naše ceny a kvalita námi poskytovaných služeb byly na co nejlepší úrovni.  Vždy se Vám, našim zákazníkům, snažíme vyjít maximálně vstříc. Proto, když nenajdete v sortimentu našeho zboží to, po kterém zrovna toužíte, směle se na nás obraďte, rádi Vám je seženeme za co možná nejlepší cenu a většinou v co nejkratší dodací lhůtě.


Kvalita a stabilita
Společnost COMP SERVIS má sídlo v Milevsku v areálu ZVVZ a.s. V současné době je kvalitním a velmi stabilním partnerem na trhu IT v regionu.Hotline

Objednávky
tel.: 603 875 282
cservis@quick.cz

Servis
tel.: 603 875 282
info@compservis.cz

Aktuality

10. 1. 2011
Jako broz partner společnosti ESET  nabízíme kompletní portfolio produktu NO32  a  ESET SMART.
20. 5. 2011
Nově zařazujeme do sortimentu prodej a instalaci satelitních kompletů .